Sofer-expeditor

IM "Golden Gastes" SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: 11000 MDL
Program de muncă: Part-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Sofer-expeditor BUS categoria B
Gutu Sorin
1 oferteAngajam sofer-expeditor, care detine permis de conducere categoria B
Cerinte catre angajat:
- Punctual, serios, responsabil, dornic de a munci intr-un colectiv prietenos.
- Experienta in domeniu pe bus constituie un avantaj.

Responsabilități principale:
- transportarea produselor alimentare în raza municipiului Chișinău si o data pe saptamana (miercuri) in afara Chisinaului
(Traseul Chisinau-Orhei-Rezina-Telenesti-Chisinau) in special la magazine, restaurante si pizzerii.
- încărcarea la depozit este efectuata de hamali și descărcarea mărfurilor transportate este efectuata de sofer.
- lucrul cu documentele de însoțire (facturi si bonuri si aparat fiscal).

Program de munca de la 9.00 la 18.00 de Luni pina Vineri inclusiv. Graficul poate fi variabil (daca se finalizeza lucrul mai devreme si nu mai sunt comenzi de livrat, soferul poate pleca acasa)
Oferim masina firmei acasa. Numai in raza or. Chisinaului.
Se lucreaza 2 sambete pe luna cate 4 ore (de la 9.00 - 13.00)
Angajare si Salariu absolut 100% oficial, stabil si achitat la timp (prima saptamana din luna urmatoare). Salariul achitat pe card bancar.
Oferim avans dupa 10 zile lucrate.
11000 lei (curat la mana) + 400 lei (2 sambete) + masina acasa
Angajare din prima zi de lucru.
Termen de incercare - 2 saptamani.
Telefon:
+373 767 76 634
Persoana de contact:
Gutu Sorin
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide