Sofer tehnica

MGH Ground Handling
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Сменный график работы
CAUTAM PERSOANE TINERE INTERESATE DE A ACTIVA IN CADRUL
UNEI COMPANII DE HANDLING LA SOL

DENUMIRE POST:
- Sofer echipament specializat, activitate in zona Aeroportului International Chisinau

DISPONIBILITATE POST:
- Iulie 2018

Calificari si Experienta necesara:
- Detinerea permis de conducere categoriile BCDE, (H avantaj);
- Experienta de lucru in calitate de sofer o perioada de minim 2 ani;

Candidatul ideal va da dovada de:
- buna capacitate de invatare;
- deschidere spre nou;
- orientare spre solutionarea de probleme;
- bune abilitati de lucru in echipa;
- atitudine pozitiva in relatiile cu cei din jur;
- exigenta si ambitii;
- flexibilitate si adaptare rapida la programul de lucru;

RESPONSABILITATI GENERALE:
Principalele responsabilitati ale acestei pozitii sunt legate, de expluatarea echipamentului specializat aeronautic pentru deservirea aeronavelor si pasagerilor, in conformitate cu regulile si procedurile stabilite;

REGIMUL DE MUNCA:
- In ture, conform graficelor de munca lunare stabilite si comunicate anticipat de catre seful departamentului;
CUM SA APLICI:
- Cei interesati, sunt rugati sa trimita CV-rile, preferabil sa contina si o poza recenta a candidatului la adresa de e-mail: office@mghandling.com;
- Tel de contact: 022 529071;
Телефон:
+373 792 29 342, +373 22 529 071
Контактное лицо:
Viorel
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть